DİJİTAL BASKILI GERGİ TAVAN

 

    Diğer baskı tekniklerinin aksine,klasik matbaa sistemlerinde kullanılan filim,kalıp gibi materyaller günümüz teknoloji dünyasında çok gerilerde kalmıştır.Gergi tavan sektörünü daha ileri noktalara taşımak,siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ürün ve hizmet verebilmek adına günümüzün hızla değişen teknolojilerini inceliyor ve yakından takip ediyoruz.   

    Bu yüzden Digital fotograf makinenizle çekilmiş resimlerinizi veya bilgisayar programları yardımıyla hazırlanmış,metin,çizim ve grafiklerinizi 1 saniyeden kısa bir sürede kuruyan,günde 300 m2 digital baskı kapasitesine sahip yüksek teknolojili makinalarımızda basmaktayız.

    Herhangi bir sıvıdan veya güneş ışınlarından etkilenmeyen,Hafif nemli bezle temizliği çok kolay bir şekilde yapılabilen,çatlama,solma vb sorunları barındırmayan pvc membran kumaşımızı, uv (ultraviyole ) teknolojisini kullanarak fotograf baskı kalitesinde canlı renkler sunan makinemizle özgün tasarımlarımızla hiç beklemeden aynı gün içerisinde işleme alıyoruz.
   
    Sektöründe öncü,profesyonel resim satışı gerçekleştiren şirketlerle uzun süredir çalışan şirketimiz 30 milyona yakın her kategoride resmi kendi bünyesinde barındırmakla bereber,özgün tasarımlarınızı ,özel görsellerinizi de,çözünürlük ve dpi oranları yüksek olma koşuluyla baskıya hazırlayabilmektedir.

 
ÖNEMLİ NOT :


SİTEMİZDE YER ALAN TEMALARDAN RESİM SEÇİLİRKEN,UYGULAMA YAPILACAK ALANIN GEOMETRİK ŞEKLİNİN (KARE,DİKTÖRTGEN,DAİRE VS.)  GÖZ ÖNÜNDE TUTULARAK SEÇİLMESİ VE AYDINLIK DURUMUNA GÖRE AÇIK-KOYU RENKLERİN TERCİH EDİLMESİ ,UYGULAMA KALİTESİ İÇİN DAHA İYİ SONUÇLAR VERECEKTİR.

....SINIRLARI ZORLAYAN TASARIMLAR İÇİN BİZİ ARAYIN...

Copyright all right reserve.